Розглянемо кілька основних типів друку банерів у Рівному та їх особливості.

Перший, він же старіший — ламінування. Цей тип виготовлення банерній тканині заснований на споюванні складових її шарів. Якщо уявити цей процес образно, то це виглядає так: беруть два основних шари ПВХ, неначе два шматочки хліба для сендвіча. Між ними прокладають «начинку» — сітку. Одержаний «сендвіч» кладуть у спеціально призначену для склеювання машину. Щоб «сендвіч» досяг повної готовності, його пропускають між валами машини, нагрітими до потрібної для спайки температури. В результаті відбувається склеювання всіх верств тканини. Сітка забезпечує виробу додаткову міцність і гнучкість. Плівка ПВХ може бути глянсовою, матовою, світлопроникною — це залежить від побажань клієнта, який замовив вуличні банери. Ця технологія успішно використовується у виготовленні рекламної продукції вже 10 років. Друк банерів Рівне, це впершу чергу банерна тканина, виготовлена ​​за принципом ламінування, вартує досить дешево за квадратний метр. Але ця технологія не завжди влаштовує сучасного замовника.

В даний час використовують нову технологію для виготовлення тканини, щоб вийшли більш якісні вуличні банери. Ця технологія заснована на принципі лиття. Якщо коротко викласти сам процес виготовлення банерній тканині за технологією лиття, то виглядає це приблизно так: на сітку заливають ПВХ в рідкому вигляді. Вийшло виріб пропускають через спеціальну машину. В результаті тканина виходить більш гладкою і міцною, що дуже зручно для якісного друку. Технологія лиття переслідує головну мету — виготовлення необхідної основи для друку рекламних матеріалів нового покоління (в першу чергу, маються на увазі вуличні банери).

Читайте также:
Вентиляционные установки: основные правила

Замовник може вибрати банерну тканину, отриману або способом ламінування, або за допомогою лиття. У першому варіанті матеріал обійдеться дешевше. Фахівці рекомендують скористатися тканиною, отриманої методом лиття, так як експлуатаційні характеристики у неї набагато вище. Іншими словами, заплативши трохи більше за такі вуличні банери, замовник може використовувати їх довше.

При виборі банерній тканині для друку потрібно звертати увагу, головним чином, на її міцність і еластичність. Найпростіший тест: візьміть зразок банерної тканини з малюнком і зімніть її. Розправивши, проаналізуйте пошкодження малюнка. Вуличні банери піддаються впливу дощу, вітру, тому необхідно вибрати таку банерну тканину, щоб вона була максимально міцною та еластичною. Від цього залежить зовнішній вигляд вашої реклами на вуличних банерах, що важливо, головним чином, для репутації компанії.

Вуличні банери — це «обличчя» фірми, яке бачать безліч людей щодня. Тому необхідно вибирати якісну банерну тканину. Найкраще зарекомендували свою продукцію на світовому ринку європейські виробники банерної тканини. Але великим успіхом користуються і якісні матеріали з Південної Кореї (марки Averi, Starflex). Вибір, як кажуть, залишається за клієнтом.

Яскраві та кольорові банери — дієвий вид реклами Рівне. Головний його плюс в охопленні великий цільової аудиторії. Навіть один вуличний банер можуть побачити тисячі чоловік. Інформація, яку несуть вуличні банери, повинна бути добре читається і короткою. Для того, щоб вуличні банери вашої компанії відіграли свою позитивну роль в просуванні товару, врахуйте всі тонкощі вибору вихідних матеріалів для їх друку.

Читайте также:
Мобильный телефон, как инструмент GPS контроля разъездного персонала

 

blank