Що ж необхідно для створення успішного інтернет-магазину:

1. Визначитися з цілями створення сайту. Якщо замовник заздалегідь знає, яким би він хотів бачити свій майбутній сайт, робота піде продуктивніше.

2. Який товар Ви б хотіли продавати. Дуже важливо при замовленні інтернет-магазину правильно визначитися з його структурою. Розбити товари на категорії, визначити, що може зацікавити покупця більше, що менше. Наприклад, структура сайту може відрізнятися в залежності від того створюєте Ви інтернет-магазин одягу або запчастин. Ми навчимо, як створити продающую сторінку, так що Ви будете приємно здивовані, з якою легкістю будуть купувати у Вас товар.

3. Вирішити, що буде основною інформацією на сайті. Найголовніше, щоб у користувача при першому відвідуванні Вашого ресурсу не виникло бажання його покинути. Навігація по меню повинна бути зрозумілою і опис товарів має бути повним і якісним. Природно, при створенні інтернет-магазину буде краще, якщо замовник разом з нами обговорить і розіб’є на категорії майбутню продукцію в офісі нашої веб студії. Це підвищить ймовірність продажу продукції на Вашому сайті. У такому випадку створити інтернет-магазин, ціна і якість будуть сформовані найбільш оптимальним способом, займе не так вже й багато часу, який Ви проведете з користю.

4. Визначитися, в якому вигляді буде надана додаткова інформація. Просто створити інтернет-магазин (Київ — це місто, в якому щодня створюються тисячі інтернет магазинів) мало, потрібно наповнити його інформацією про умови покупки, гарантії, наданні чека та здійсненні доставки.

Читайте также:
Стоимость кузовных работ на СТО

5. Переглянути сайти конкурентів. Ви зможете відзначити для себе вподобані моменти і втілити їх у себе на сайті.

6. І природно, взявши усі свої матеріали, ідеї та попередньо зателефонувавши за телефоном прийти в нашу веб студію. Ми обговорюємо всі моменти і розповімо, як створити ефективний інтернет магазин, який буде розроблений за всіма існуючими канонами.

Наша фірма надає такі послуги при замовленні інтернет-магазину:

— Його розробку і наповнення контентом;

— Написання текстів;

— Оптимізація і просування сайту (SEO); — Підтримку створеного або орендованого інтернет-магазину;

— Настройка і показ контекстної реклами.

Останнім часом все частіше користується популярністю оренда інтернет-магазину. У такому випадку Вам не треба витрачати час на створення сайту з нуля, а можна почати роботу вже сьогодні. Можливо, Ви ще не вирішили для себе, чи необхідний Вам власний сайт, тому оренда інтернет магазину буде незамінним досвідом. Більшість фірм після кількох років використання такого магазину передають всі права на його володіння і користування.

Розробка інтернет-магазину спрямована на розвиток Вашої фірми, через продаж або надання певного спектру послуг в інтернеті. Звернувшись в нашу компанію, фахівці допоможуть розробити інтернет-магазин саме під Ваші вимоги і забезпечать якісний супровід продукту. Прорахувавши повністю скільки коштує написати інтернет магазин і якщо Ви схвалите проект, тільки в такому випадку наші програмісти відразу візьмуться за справу. Ми гарантуємо, що результат перевершить всі Ваші очікування.

Читайте также:
АВТОМОБИЛЬНЫЕ ШИНЫ: КЛАССИФИКАЦИЯ

 

blank